ACADEMIA LINGUAE

UKÁZKOVÁ HODINA A ZÁPIS do kurzů v úterý 25.8. 2020 v 16:00, KURZY od 3000,- Kč

ANGLIČTINA 4x rychleji, Konverzace v angličtině, NĚMČINA 4x rychleji, ITALŠTINA 4x rychleji, Firemní výuka jazyků a PŘÍPRAVA k MATURITĚ

volejte: 736 531 713 T-Mobile nebo 774 616 470 Vodafone, info@academialinguae.cz

Anglicky 4x rychleji

Netradiční metoda, která funguje a která vás nezklame.

Metoda má tyto základní principy:

· rychlost mluveného slova
· opakování
· oprava výslovnosti
· 100% soustředění studenta

Je založena na neustálých rychlých otázkách a odpovědích mezi učitelem a studentem. Student si postupně vytváří reflex a pak odpovídá bez dlouhého přemýšlení. Angličtina se mu stává přirozeným prostředím.

Maximální počet 8 studentů ve skupině
Cena: 150,– Kč včetně DPH/ vyučovací hodina (50 min.)

Základní informace o kurzu:

Výuková hodina trvá 50 minut, cena je 150,– Kč za hodinu. Protože se jedná o intenzivní kurz, vyžaduje metoda minimálně 3 hodiny výuky týdně (vyučujeme 1× 2 hodiny + 1× 1hodina).

Metoda je velmi rychlá a efektivní, vyžaduje maximální soustředění studenta, každý v hodině zodpoví zhruba 40 otázek. Metoda má přimět studenty myslet přímo v anglickém jazyce a automaticky reagovat na otázky. Studenti zvládnou za semestr (5 měsíců výuky) asi 2 úrovně metody. Celkem metoda obsahuje 12 úrovní. Zhruba v úrovni 10 by měl student zvládnout Cambridgeskou zkoušku First Certificate, což odpovídá úrovni české státnice z anglického jazyka. Zkoušku by student měl zvládnout po absolvování 290 hodin.

Pokud se chcete naučit anglicky, musíte najít to správné místo, kde vás to naučí!

S námi už nebudete muset začínat znovu!

Všem zájemcům o naše kurzy nabízíme osobní setkání v naší škole, kde Vám sdělíme veškeré informace a nabídneme Vám rozřazovací test. Podle něj přesně zjistíme, do které z 12 úrovní metody bychom Vás zařadily.

Chcete-li se zúčastnit ukázkové hodiny zdarma, kontaktujte nás:

info@academialinguae.cz